טקס הענקת מלגות קרן ענבר

מרצה מרכזי

יושב ראש

שנה

כבוד השופטת נשיאת בית המשפט העליון, הגב' אסתר חיות

תא"ל (מיל) רוני כתרי

2019

פרופ' רבקה יהב

ד"ר יצחק דגני

תא"ל (מיל') רחל דולב

אומן אורח: דורית ראובני 

כבוד שופט בית המשפט העליון והמשנה לנשיאת בית המשפט לשעבר, מר אליקים רובינשטיין

2018

ד"ר רוית גור לינדנברג

ד"ר אל"מ (מיל) משה אלעד

ד"ר שמעון אביבי וד"ר גדי חיטמן

אומן אורח: רני הלרמן

פרופ' עוזי רבי - ר' מרכז דיין

2017

אל"מ (מיל) נעם שפירא

אל"מ (מיל) מירי אייזין

סא"ל (מיל) זמירה לביא

אומן אורח: בניה ברבי

רב אלוף (מיל) בני גנץ

2016

גב' ציונית פתאל קופרווסר

מר צדוק קראים

מר דורון סקל

אומן אורח: ריקי גל

אלוף (מיל) אורנה ברביבאי - לשעבר ר' אגף כא אדם בצה"ל

2015

ד"ר שלומית שרייבום שבטיאל

מר יואב דייגי

מר ערן זינגר

אומן אורח: גלעד שגב

אלוף (מיל) יעקב עמידרור - לשעבר ר' היחידה לביטחון לאומי בלשכת רה"מ

2014

ד"ר מירה צורף

ד"ר ראובן ברקו

עו"ד יהודה טוניק

תוכנית אומנותית: להקת "באנה הבנות"

עו"ד דב וייסגלס - לשעבר מנהל לשכת ראש הממשלה שרון

2013

תא"ל (מיל) שחף דוד

השופט בדימוס אבידן גלובינסקי

אל"מ (מיל) חובב שפירא

אמן אורח : להקת התל אביביים

פרופ’ תא”ל (מיל) ערן דולב – קצין רפואה ראשי לשעבר

2012

מר יונתן לרנר

ד”ר ענת לפידות

מר יוסי מלמן

אמן אורח: קורין אלאל

                  ארנון משה - קלרינט

אלוף מיל פרופ יצחק בן ישראל ראש המועצה הלאומית למו”פ

2011

מר נעם שפירא

גב’ מירי אייזין

מר איתן גלזר

אמן אורח: אריק סיני

כבוד הרב ישראל מאיר לאו

2010

ד”ר מוטי נצר

ד”ר מישקה בן דוד

ד”ר איבון קוזלובסקי – גולן

אמן אורח: דורית ראובני

אלוף (מיל) דורון אלמוג

2009

מר אפרים לביא

מר ניר רן

מר שלמה מעיין

אמן אורח: לירז צ'רכי

מר צבי מגן - לשעבר ר' נתיב ושגריר ישראל ברוסיה

2008

ד"ר ברק בן צור

עו"ד דבורה חן

מר שלמה מופז

אמן אורח: עובדיה חממה

                  אריק דוידוב - חצוצרן

אלוף (מיל) עוזי דיין

2007

ד"ר ענת ברקו

מר איתן גלזר , מר פסח מלובני

מר אורי נעמן

אמן אורח: אושיק לוי

אל"מ פינקי זוארץ - לשעבר מפקד החטיבה הדרומית בעזה

2006

מר בועז הרמן

אמן אורח: להקת צופי תל אביב

אלוף אהרון זאבי (פרקש) - ר' אמ"ן

2005

ד"ר גיא בכור

גב' ורדה פיאלקוב

מר דני בר, מר שמריהו שפס

אמן אורח: הראל סקעת

אלוף (מיל) איתן בן אליהו

2004

ד"ר יגאל שפי

מר פסח מלובני

גב' סמדר פרי, מר אורי חן

אמן אורח: כנרת ואופיר

אל"מ (מיל) שאול שי

גב' אסתי ובמן

עו"ד רפי קיטרון

אמן אורח: האחים לבנת

מר אמנון אברמוביץ - פרשן הטלויזיה ערוץ 1

2002

אל"מ (מיל) שלום הררי

ד"ר נחמן טל

תנ"צ (דימ) ראובן גורן

אמן אורח: אורי הרפז

תא"ל עמוס גלעד - ר' חטיבת המחקר באגף המודיעין

2001

תנ"צ (דימ) משה צור

אל"מ (מיל) פסח מלובני

גב' ענת קורץ

אמן אורח: דורית ראובני

פרופ' אסא כשר - אוניברסיטת תל אביב

פרופ' אלי לויטה

2000

תנ"צ (דימ) יעקב גרוסמן

אל"מ (מיל) חזי נחום

מר יורם שוויצר

אמן אורח: חנן יובל

אלוף (מיל) אורי שגיא - ראש אמ"ן לשעבר

תא"ל (מיל) גדי זוהר

1999

ד"ר אפרת דפנה

ד"ר אפרים קם

מר ראובן פז

אמן אורח: להקת צעירי תל אביב

יעקב פרי - ראש השב"כ לשעבר

אלוף (מיל) דני רוטשילד

1998

ד"ר אלי רכס

ד"ר איליה כרמון

ד"ר אורי נאמן

אמן אורח: דני רובס

אלוף (מיל) מאיר דגן

תא"ל (מיל) אפרים לפיד

1997

אל"מ (מיל) רפי אלדר

מר חזי לדר

ד"ר אייל זיסר

אמן אורח: דורית ראובני

Please reload